İnternet’te en çok aranan terimlerden biridir Güzel sözler kelimesi..Bu kelimede insanlar genel olarak farklı, anlamlı, etkileyici en güzel sözleri ararlar..
Aramayı yapanları yüzde 70’i sevgilisine hitaben telefondan sms yoluyla güzel mesaj yollar.Ama şimdilerde facebook paylaşım sitesinde insanlar duvarlarında, sayfalarında, bilgilerinde, arkadaşlarının duvarlarında paylaşmak için güzel sözler aratır google de.Google ‘ nin en kapsamlı terimlerinden biri olan Güzel sözler kelimesi, milyonlarca sonuç verir..Bu sonuçların büyük bir bölümü aynı sözler i paylaşmıştır..Arayışta olan insanlar yeni, taze, özel sözleri hedef alır ve araştırmaya başlar..

Bende sizler için yepyeni birbirinden güzel sözleri paylaşıyorum..

Sonunu Görmeyeceğini Bile Bile Yinede Bakarsın Ya Denize Sanki Sonunu Görecekmişçesine, İşte Bende Sana Her Saniye Bakıyorum Sanki Bana Dönecekmişçesine..

Ne dil yeter seni anlatmaya, ne göz kıyar sana bakmaya, ne ellerim dayanır sana dokunmaya, ne kollarım uzanır seni sarmaya.. Hiç ömür yeter mi ? Bİr sen daha buLmaya HERŞEYİM.

Nokta koyduysaN bi kere çevirmeyeceksin onu virgüle ne şüpHe kalmaLı nede soru işareti geriye..

Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdanda kaç çünkü bulutların arasında kaybolan aşkı için ağlayan benim..

Bir uçurumdan aşağı düşüyor olsam sende orada bir dal olsan seni tutup incitmektense ölmeyi tercih ederim

Sana olan aşkımı sanki bilmez gibisin seviyorum desende sanki sevmez gibisin sen sevsende sevmesende inan benim herşeyimsin

Aşk Geçici,Sevgi Bir Ömürdür, Seveni Aşk Değil Sevgi Öldürür, Sevgi Sevda Bahçesinin Bir Gülüdür, Benim Bahçemin Gülüde Sensin Bitanem

Bizim ömrümüzde mezarlarımız doğuşumuzda kazılır şiirlerimiz hayatımızı anlatır seni unuttum kelimesi sadece kan ile mezar taşımda yazılır seni unutmadım

Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulmayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın, tek başına yaşanmayacak kadar takımdır..

Hissizler, Hareketsizler yol alamazlar, Uyuyanlar hedefe ulaşamazlar, hele azmini iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlar.

Yüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım.Beni gel al burdan..

Bir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmışım yüreğime gizlice..

On kişi sev dokuzuncusu olayım bir kişi sev sonuncusu olayım